Modlitwa o pokój 2015

Orędzie dla Ciebie 

„Orędzie dla Ciebie"

 Serdeczne zaproszenie na modlitwę o pokój w Katedrze św. Szczepana w Wiedniu, 29 września 2015 r., od godz. 16:00

Z kardynałem Christophem Schönbornem, ks. Karl Wallnerem, Mariją Pavlovic-Lunetti, Wspólnotą Cenacolo, Marys Meals i licznymi świadkami wiary.

 

W ciągu niewielu lat modlitwa o pokój w katedrze św. Szczepana w Wiedniu stała się jednym z największych religijnych wydarzeń w Austrii. Również w tym roku oczekujemy, że tysiące ludzi będzie się modlić razem o pokój między narodami, między ludźmi , w rodzinach i w swoich sercach. Pokój jest najcenniejszym darem, o który chcemy modlić się wspólnie. Przyjdź i módl się z nami !

Program:

Godz. 16:00

- świadectwa wiary z duchowego powołania z Medziugorja, z ks. Karlem Wallnerem, Dechantem Stephamem Reuffurthem i innymi.

- owoce z Medziugorja: - impuls wspólnoty Cenacolo, która zajmuje się młodymi ludźmi w sytuacjach kryzysowych.

- podziękowanie Magnusa MacFarlane-Barrow za nieustającą pomoc ze strony przyjaciół Medziugorja za inicjatywę żywnościową Marys Meal, dzięki której dzisiaj żywionych jest ponad milion dzieci.

Godz. 17:15

Duchowy impuls Mariji Pavlowic-Lunetti z Medziugorja, która zaświadcza, że od 25 lipca 1984 codziennie widzi Matkę Bożą.

Godz. 18:00

Różaniec

Godz. 19:00

Msza św. z kardynałem dr. Chrisophem Schonbornem, w koncelebrze z arcybiskupem Andre-Josephem Leonardem z Brukseli i licznymi księżmi.

Następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do ok. godz. 21:30.

Modlitwa o pokój będzie transmitowana na żywo na stronie: www.kit-tv.at