Nie przegap

Impressum

 "Drogie dzieci! Dziś wzywam was, abyście stali się misjonarzami moich orędzi, (...) wzywam was do życia moimi orędziami (...) Wzywam was, dziatki abyście byli pokojem - tam gdzie jest niepokój i światłem - tam gdzie jest ciemność, aby każde serce mogło przyjąć światło i drogę zbawienia. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie." (fragm. orędzia z dnia 25 lutego 1995 r.)

Znajdujesz się na portalu Medziugorje "Mir" - Polskiego Serwisu Informacyjnego. Powstał on we współpracy z polskimi księżmi ściśle związanymi z fenomenem Medziugorja. Możesz uzyskać tu wiarygodne, rzetelne informacje, związane z objawieniami maryjnymi. Portal jest stałym źródłem wiadomości, pochodzących z parafii w Medziugorju. Tam od 1981 r. grupie młodych ludzi ukazuje się Matka Boża. Przekazuje Ona światu swoje orędzia, prowadząc swoistą szkołę duchową kierując ludzkie umysły i serca ku Bogu.

Pragniemy szerzyć w Polsce te orędzia. Teksty orędzi oraz inne wiadomości z parafii Medziugorje są potwierdzone przez Centrum Informacyjne "Mir" Međugorje. Jest to jedyne na świecie kompetentne źródło informacji. Oficjalna strona internetowa parafii Medziugorje znajduje się pod linkiem www.medjugorje.hr.

Posłuszni Kościołowi katolickiemu, dbamy również o to, aby czytelnicy znajdowali tu zawsze aktualne i prawdziwe stanowisko Kościoła wobec medziugorskich objawień Matki Bożej. Możemy przekazywać zainteresowanym teksty orędzi Maryi oraz interesujące wiadomości, dotyczące Medziugorja. Jeśli chcesz otrzymywać od nas e-maile, zapisz się na nasz Newsletter, podając swój adres skrzynki pocztowej.

Pragnąc pozostawać w zgodzie z dekretem papieża Urbana VIII i wytycznymi Soboru Watykańskiego II, autor informuje, iż nie ma zamiaru w żaden sposób uprzedzać orzeczeń Kościoła odnośnie nadprzyrodzonej natury wydarzeń i orędzi, o których się mówi na niniejszym portalu. Orzeczenie to należy bowiem do kompetentnych autorytetów Kościoła, któremu autor w pełni się podporządkowuje. Słowa takie, jak: "objawienia, cuda, orędzia" itp., oznaczają tu więc zwykłe ludzkie świadectwo.